Pátek , 29 května 2020
Domů / Zvířata / Jde blecha k jámě a říká si…

Jde blecha k jámě a říká si…

Jde blecha k jámě a říká si, že tu jámu přeskočí, a nepřeskočila.
Přijde k jámě blecha-blecha a říká: „Když tu jámu nepřeskočila blecha, tak já blecha-blecha to přeskočím.” A nepřeskočila.
Přijde tam blecha-blecha-blecha a říká: „Když to nepřeskočila blecha ani blecha-blecha, tak já blecha-blecha-blecha to přeskočím.” A nepřeskočila.
Přijde tam žába a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha ani blecha-blecha-blecha, tak já žába to přeskočím.” A nepřeskočila.
Přijde tam žába-žába a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha ani žába, tak já žába-žába to přeskočím.” A nepřeskočila.
Přijde tam žába-žába-žába a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha, žába ani žába-žába, tak já žába-žába-žába to přeskočím.” A nepřeskočila.
Přijde tam jelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha, žába, žába-žába ani žába-žába-žába, tak já jelen to přeskočím.” A nepřeskočil.
Přijde tam jelen-jelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha, žába, žába-žába, žába-žába-žába ani jelen, tak já jelen-jelen to přeskočím.” A nepřeskočil.
Přijde tam jelen-jelen-jelen a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha, žába, žába-žába, žába-žába-žába, jelen ani jelen-jelen, tak já jelen-jelen-jelen to přeskočím.” A nepřeskočil.
Přijde tam tygr a říká: „Když to nepřeskočila blecha, blecha-blecha, blecha-blecha-blecha, žába, žába-žába, žába-žába-žába, jelen, jelen-jelen ani jelen-jelen-jelen, tak já tygr si to obejdu.”

Přečtěte si také

Karkulka

Lesem jde Červená Karkulka. Z křoví vyskočí vlk a říká: „Karkulko, teď Tě políbím tam, …

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahlásit duplicitní nebo nevhodný vtip