Domů / Důchodci / Chlípníku!

Chlípníku!

Františkovi je 95 let a žije v domově důchodců. Každý den po večeři si vyjde dozadu do zahrady, sedne si na opuštěnou lavičku a přemítá o svém životě. Jednoho večera tam potká Jarmilku, které je 87.
Dlouho si povídají a pak ve chvíli ticha František řekne: Víš, Jarmilko, co mi nejvíce schází?“ „Copak?“ ptá se Jarmila. „Sex!“ „Ale jdi, ty starý prďolo. Vždyť by se ti nepostavil, ani kdyby Ti drželi pistoli u hlavy.“ „Já vím,“ povzdychne Franta, „ale stačilo by, kdyby mi ho některá žena na chvilku držela v ruce.“ „Tak v tom bych ti snad mohla vyhovět,“ svolí Jarmila, rozepne Frantovi kalhoty, vytáhne z nich jeho mužství a pár minut ho drží v ruce. Oba penzisti se potom domluví, že se budou tajně scházet každý večer na stejném místě, budou si povídat a Jarmilka přitom bude držet Františka přirození.
Tak to také jde mnoho dní, ale jednoho večera se František na obvyklém místě neobjeví.
Znepokojená Jarmila se rozhodne Frantu najít.
Chodí po celém areálu a nakonec ho najde, jak sedí u bazénu s jinou důchodkyní – Jaruškou, která mu drží jeho přirození.
Dopálená Jarmila zaječí: „Takže ty to táhneš se dvěma naráz, ty starý chlípníku? Já ti nestačím? Jen řekni: Co tak zvláštního má Jaruna, co nemám já?“ František se šťastně pousměje:
„Parkinsona.“

Přečtěte si také

A kolik Vám je proboha let?

– „Obžalovaný, uvědomujete si, že Vás žaluje 45 žen o určení otcovství?“ – „Ano, pane …

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Nahlásit duplicitní nebo nevhodný vtip